Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Jarosław Dubiński

Wspólnik, Dubiński Jeleński Masiarz i Wspólnicy

Jarosław Dubiński

Wspólnik, Dubiński Jeleński Masiarz i Wspólnicy

Radca Prawny. Ekspert w zakresie transakcji M&A, restrukturyzacji podmiotów gospodarczych oraz prawa rynku kapitałowego.

Posiada unikalne i największe na rynku polskim doświadczenie w zakresie prawa funduszy inwestycyjnych. Doradzał organizacjom i instytucjom rynku finansowego, m.in. Izbie Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych, Polskiej Izbie Ubezpieczeń oraz Stowarzyszeniu Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych w Polsce, w szczególności w zakresie projektów legislacyjnych dotyczących rynku finansowego, takich jak ustawa o działalności ubezpieczeniowej oraz ustawa o funduszach inwestycyjnych. Specjalizuje się w doradztwie prawno-biznesowym na rzecz inwestorów, akcjonariuszy, udziałowców, funduszy private equity.

Posiada również bardzo bogatą praktykę w zakresie transakcji fuzji i przejęć oraz projektów restrukturyzacyjnych - na przestrzeni ostatnich 4 lat Jarosław Dubiński przeprowadził kilkadziesiąt transakcji M&A oraz ponad 30 procesów restrukturyzacyjnych i upadłościowych.

Jest prawnikiem wyróżnianym przez jeden z najbardziej prestiżowych międzynarodowych rankingów kancelarii prawniczych, prowadzony przez Chambers & Partners w kategoriach Bankowość i Finanse oraz Restrukturyzacja i Upadłość i uznawanym za wiodącego eksperta z zakresu restrukturyzacji i upadłości.

Szybkie menu