Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Agnieszka Chajewska

Adwokat, Partner, Szef Sektora Media, Kochański & Partners

Agnieszka Chajewska

Adwokat, Partner, Szef Sektora Media, Kochański & Partners

Agnieszka Chajewska świadczy kompleksowe usługi doradcze dla przedsiębiorców, w szczególności z branży medialnej. Posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa prasowego, ochrony dóbr osobistych oraz prawa autorskiego i praw pokrewnych. Doradza i negocjuje umowy dotyczące produkcji filmowych i serialowych, teledysków, reklam, kontraktów menadżerskich, itp. Zajmuje się również szeroko pojętą ochroną wizerunku.

Specjalizuje się w rozwiązywaniu sporów sądowych na wszystkich etapach postępowania. Zajmuje się również sporami gospodarczymi, postępowaniami administracyjnymi przed organami administracji publicznej i sądami administracyjnymi oraz postępowaniami karnymi, ze szczególnym uwzględnieniem postępowań z oskarżenia prywatnego.

Doradza także w zakresie polityki compliance podmiotów gospodarczych, która obejmuje przeprowadzanie audytów i kontroli, wdrażanie systemów, opracowywanie procedur, prowadzenie szkoleń oraz reprezentowanie klientów w dochodzeniach, postępowaniach sądowych i administracyjnych dotyczących tzw. white collar crimes.

Szybkie menu