Strona główna

Konferencje
Nowa ustawa dla biegłych - konsekwencje dla członków rad nadzorczych (transmisja online)

video_online_icon_blue.png

Wydarzenie będzie transmitowane online (możliwy będzie udział zdalny)

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz PwC mają przyjemność zaprosić na kolejne spotkanie z cyklu Forum Rad Nadzorczych pt. "Nowa ustawa dla biegłych - konsekwencje dla członków rad nadzorczych", które odbędzie się 20 września 2017 roku w Sali Notowań warszawskiej GPW (ul. Książęca 4, II piętro).

Więcej
Kongres CFO
VI Kongres CFO Spółek Giełdowych SEG

ZAREZERWUJ CZAS!

Pragniemy Państwa serdecznie zaprosić na VI Kongres CFO Spółek Giełdowych SEG. Jest to kolejne cyklicznie planowane wydarzenie, organizowane w ramach misji edukacyjnej SEG, podczas którego będą mogli Państwo wymienić się doświadczeniami dotyczącymi pracy CFO spółek giełdowych oraz zdobyć wiedzę pomocną w zarządzaniu spółką. Kongres odbędzie się w dniach 25-26 października 2017 roku roku w Centrum Kongresowym Hotelu Warszawianka w Jachrance.

Szczegółowe informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym, umożliwiającym rejestrację, będą dostępne na początku września br., jednak już dzisiaj zachęcamy do wpisania daty październikowego Kongresu CFO do kalendarza.

Więcej
Last updated 06/14/2017
Podziel Się