Kontakt do Stowarzyszenia

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych

ul. Nowy Świat 35/5A
00-029 Warszawa

e-mail: biuro@seg.org.pl

tel. +48 22 826 26 89
faks +48 22 892 90 91

NIP 525-15-64-435

mk_small.jpg

Mirosław Kachniewski
Prezes Zarządu

tel.  22 826 26 89
e-mail:  mkachniewski@seg.org.pl

 

piotr_biernacki_large.png

Kontakt w sprawie obowiązków informacyjnych:

Piotr Biernacki
Wiceprezes Zarządu

mob. 693 330 003
tel.  22 826 26 89
e-mail: piotr.biernacki@seg.org.pl


dw_small2.jpg

Dariusz Witkowski
Dyrektor ds. Regulacji

tel.  22 826 26 89
e-mail:  dariusz.witkowski@seg.org.pl
             regulacje@seg.org.pl

mr_130.jpg

Kontakt dla mediów:

Magdalena Raczek-Kołodyńska
Dyrektor Zarządzający

tel.  22 826 26 89
mob. 509 357 280
e-mail: magdalena.raczek@seg.org.pl

     ah_zdjecie_.jpg

Kontakt z biurem SEG:

Anna Harla
Sekretarz Biura

mob. 506 083 400
tel.  22 826 26 89
e-mail: biuro@seg.org.pl, anna.harla@seg.org.pl
          

agata_ost.jpg


Kontakt w sprawie
seminariów/konferencji/kongresów

Agata Bednarczyk
Manager ds. Konferencji

mob. 501 188 438
tel. 22 692 49 45
e-mail: agata.bednarczyk@seg.org.pl

 

 20170112_magda_1u4a5543_0.jpg


Kontakt w sprawie członkostwa w SEG:

Magdalena Cieciura
Specjalista ds. współpracy z Emitentem
 
mob. 512 588 425
tel.  22 826 26 89
e-mail: magdalena.cieciura@seg.org.pl


 


Kontakt w sprawie regulacji:

Magdalena Chodorowska
Dział Regulacji Prawnych


tel. 22 826 26 89
e-mail: mchodorowska@seg.org.pl, regulacje@seg.org.pl

 

jb_130.jpg

Kontakt w sprawie członkostwa w SEG:

Joanna Bielecka
Manager ds. Komunikacji z Emitentem

Ostatnia aktualizacja 18/01/2017
Podziel Się