IX Kongres Prawników Spółek Giełdowych SEG

Opis

ZAREZERWUJ CZAS!

Szczegółowe informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym, umożliwiającym rejestrację, będą dostępne w grudniu br., jednak już dzisiaj zachęcamy do wpisania daty lutowego Kongresu Prawników do kalendarza.

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych ma przyjemność zaprosić na IX Kongres Prawników Spółek Giełdowych SEG, podczas którego ponownie przeprowadzimy fikcyjne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy „Zwykłej Spółki SA” oraz zajmiemy się zagadnieniami istotnymi z punktu widzenia działów prawnych spółek giełdowych.

Kongres odbędzie się w dniach 13-14 lutego 2018 roku w Centrum Kongresowym Hotelu Warszawianka w Jachrance.

W trakcie Kongresu poruszymy między innymi takie zagadnienia, jak: spółka europejska jako spółka akcyjna, najnowsze zmiany w regulacjach dotyczących wezwań, roszczenie jako informacja poufna, szkoda giełdowa w teorii i w praktyce, elektroniczna tożsamość w spółce giełdowej, wykorzystanie technologii DL do pozyskiwania kapitału, służby prawne spółki na froncie cyberbezpieczeństwa, osobista odpowiedzialność w obszarze karno-skarbowym.

Podczas fikcyjnego walnego zgromadzenia skoncentrujemy się przede wszystkim na najnowszych problemach WZA, z którymi spółki giełdowe będą musiały się zmierzyć w roku 2018. Po części merytorycznej uczestników zapraszamy do udziału w Wieczorze Ostatkowym, połączonym z quizem, kolacją i zabawą przy muzyce.

Natomiast drugiego dnia Kongresu, jak co roku, zaplanowaliśmy dla Państwa dwie tury warsztatów tematycznych dotyczących zagadnień prawnych.

Zapraszamy do zapoznania się z poprzednią edycją Kongresu Prawników:

  • Pełna relacja z wydarzenia

http://seg.org.pl/pl/viii-kongres-prawnikow-spolek-gieldowych-seg

Kontakt

Kontakt w sprawie Kongresu:

ab.jpgAgata Bednarczyk
Manager ds. Konferencji
Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych
tel.: (22) 692 49 45
e-mail: agata.bednarczyk@seg.org.pl

 


Kontakt w sprawie członkostwa w SEG:

magda_c_konf.jpgMagdalena Cieciura
Specjalista ds. Współpracy z Emitentem
Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych
tel.: (22) 826 26 89
e-mail: magdalena.cieciura@seg.org.pl

 Ostatnia aktualizacja 23/11/2017
Podziel Się